Chovatelská stanice beauceronů
Czech / Česky English / Anglicky
kalendar  Datumvystava  Výstavarozhodci  Rozhodčíbody Třídaumisteni  Ocenění
♥  Šampionáty
11.6.2017MV Szekesfehervar (HU) pracovníVýborný 1, CAC, CACIB, BOSMaďarský šampion
10.6.2017MV Szekesfehervar (HU) pracovníVýborný 1, CAC, CACIB, BOS 
7.1.2017MV Norimberk (DE)N. Kersten (DE)pracovníVýborný1, Anw.Dt.CH. VDHNěmecký šampion
 10.1.2016MV Norimberk (DE) Wilfried Peper (DE)pracovníVýborný  1 , Anw.Dt.Ch. VDH 
 26.9.2015KV MilevskoHelena Dvořákováčestnápředveden 
11.7.2015KV PříbramIng. L. Jančíkpracovní Výborný 1, CAC 
23.5.2015MV LitoměřiceMiroslav Redlicky (PL)šampionůVýborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS Český grandšampion
2.5.2015MV PrahaAnna Kochan (PL)šampionůVýborný 1, CAC, CAC ČMKU, CACBIB, BOS C.I.E
18.4.2015KlubV Nová ŽivohošťGuy Armatol (FR)vítězůVýborný 2, RCACC.I.B
 7.3.2015MV Zielona Góra (PL)Anna Kochan (PL)šampionů Výborný 1, CWC, CACIB, nejlepší dospělý pes,  BOBPolský šampion
 7.12.2014MV Wels (AT)Dr. Giulio Bezzecchi (I) pracovníVýborný 1, CACARakouský šampion
 6.12.2014 MV Wels (AT) Piotr Krol (PL) pracovníVýborný 1, CACA,  RCACIB 
 25.10.2014SV ZbraslavJean Kerfiden (FR)pracovníVýborný 3 
24.10.2014EuroV BrnoChapiro (FR)pracovníVýborný 2, RCAC 
23.10.2014NV BrnoKorózs András (HU)vítězůVýborný 2, RCAC 
19.10.2014MV PoznaňMiroslav Redlicky (PL)pracovníVýborný 1, CWC, CACIB, BOS 
18.10.2014MV PoznaňOtakar Vondrouš (CZ)pracovníVýborný 1, CWC, CACIB, BOB 
23.8.2014MV Lipsko (DE)Peter Machetanz (DE)pracovníVýborný 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB, BOB 
8.6.2014Komárno (HU)Sándor Szabó (HU)pracovníVýborný 1, CAC, CACIB, BOS 
7.6.2014Komárno (HU)István László (HU)pracovníVýborný 1, CAC, RCACIB 
24.5.2014MV LitoměřiceIng. Leoš jančíkšampionůVýborný 1, CAC, RCACIB 
17.5.2014MV Wieselburg (AT)Kamen Litov (BLG)pracovníVýborný 1, CACA 
19.4.2014KV MiloviceIuza BeradzepracovníVýborný 1, CAC 
2.3.2014MV Drzonków (PL)Malgorzata Halas (PL)pracovníVýborný 1, CWC, CACIB, nejlepší dospělý pes, BOS 
22.2.2014MV BrnoPetra MárovápracovníVýborný 1, CACČeský šampion
24.1.2014MV Legnice (PL)Jan Gajewski (PL)pracovníVýborný 1, CWC, CACIB, nejlepší dospělý pes, BOS 
18.1.2014MV TrenčínZamoyski (PL)pracovníVýborní 1, CAC 
12.1.14MV Norimberk (DE)Peter Schön (DE)pracovníVýborný 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB 
4.1.2014NV BrnoIng. Leoš JančíkpracovníVýborný 1 
7.12.2013MV WelsAnatoli Zhuk (RUS)pracovníVýborní 1, CACA, RCACIB 
1.12.2013MV NitraJaroslav Matyáš (SK)pracovníVýborný 1, CAC, RCACIB 
 30.11.2013 MV Nitra Ligita Zake (LT) pracovníVýborný 1, CAC, RCACIB  
2.11.2013MVPrahaMilan KrinkepracovníVýborný 2, RCAC 
27.10.2013MV BratislavaWierchowska PLpracovníVýborný 1, CAC, RCACIB 
26.10.2013MV BratislavaPeter Harsanyi (HU)pracovníVýborný 1, CAC, RCACIB 
5.10.2013MV České BudějovicePetr ŘehánekpracovníVýborný 1, CAC 
21.9.2013SKV MilevskoAlain ThevenonpracovníVýborný 3 
10.8.2013KV KladnoKarel HořákotevřenáVýborný 1, VTO, krajský vítěz 
15.6.2013NV KlatovyHelena DvořákovápracovníVýborný 1, CAC 
28.9.2012KV MilevskoSalvatore GianonemezitřídaVýborný 3 recommandé