HÉROÏNE – Výstavy

 

kalendar  Datum vystava  Výstava rozhodci  Rozhodčí bodyTřída umisteni  Ocenění
♥  Šampionáty
10.12.2017 MV Nitra šampionů V1,CAC,CACIB, BOB Slovenský šampion SKJ
9.12.2017 MV Nitra Peter Harsanyi (HU) šampionů V1,CAC,CACIB, BOB
17.9.2017 MV Nitra Jean Lawless (IE) šampionů V1,CAC,CACIB, BOS
19.2.2017 NV Bratislava Vladimír Piskay šampionů V1,CAC, Vítěz Slovenska, BOB
18.2.2017 Šampion šampionů Bratislava Leoš Jančík (CZ) šampionů V1,CAC, Victory winner Slovenský Grandšampion
15.1.2017 MV Nitra (SK) Gabriela Ridarčíková šampionů V1,CAC,CACIB,BOB
14.1.2017 MV Nitra (SK) Hans Bierwolf (AT) šampionů V1, CAC, RCACIB
4.12.2016 MV Nitra (SK) Barbara Muller (CH) šampionů V2,RCAC, RCACIB
3.12.2016 MV Nitra (SK) Zaza Omarov šampionů V2,RCAC, RCACIB
3.9.2016 SpecV Milevsko Helena Dvořáková pracovní V1,CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
21.8.2016 MV Lipsko …. (HR) pracovní V1, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, CACIB, BOS,German winner Německý šampion
20.8.2016 MV Lipsko Pepper (DE) pracovní V1, Anw.Dt.Ch.VDH, RCAC, RCACIB
9.7.2016 KlubV Býšť Milan Krinke pracovní V1, CAC
 7.5.2016 KlubV beauceronů H.Jelení Alain Thevenon pracovní Výborná 4
 26.9.2015 KlubV beauceronů Milevsko Helena Dvořáková vítězů Výborná 1, CAC, VSV, BOB
29.8.2015 MV Mladá Boleslav Malgozata Halas šampionů Výborná 1, CAC, RCACIB
11.7.2015 KlubV beauceronů Příbram Ing. L. Jančík pracovní  Výborná 1,CAC,Nejlepší fena KV,BOB  Český šampion
23.5.2015 MV Litoměřice Miroslav Redlicky (PL) šampionů Výborná 1, CAC, RCACIB
 7.12.2014 MV Wels (AT) Dr. Giulio Bezzecchi (I) šampionů Výborná 1, CACA, CACIB, BOB Rakouský šampion
 6.12.2014  MV Wels (AT)  Piotr Krol (PL) šampionů Výborná 1, CACA, CACIB, BOS
 25.10.2014 SpecV beauceronů Zbraslav Jean Kerfiden (FR) šampionů Výborná 3
24.10.2014 EuroV Brno Chapiro (FR) šampionů Výborná 1, CAC, RCACIB
23.10.2014 NV Brno Korózs András (HU) vítězů Výborná 1, CAC
18.10.2014 MV Poznaň Otakar Vondrouš (CZ) šampionů Výborná 1, CWC, CACIB, BOS  Polský šampion
23.8.2014 MV Lipsko (DE) Peter Machetanz (DE) šampionů Výborná 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB, BOS
24.8.2014 MV Lipsko (DE) Peter Müller (DE) šampionů Výborná 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB, BOB
12.6.2014 MV Oberwart Antoaneta Popantonova (BL) šampionů Výborná 1, CACA, CACIB, BOB
9.6.2014 MV Komárno (HU) Milan Krinke (CZ) šampionů Výborná 1, CACA, CACIB, BOB  Maďarský šampion
8.6.2014 MV Komárno (HU) Sándor Szabó (HU) pracovní Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
7.6.2014 MV Komárno (HU) István László (HU) pracovní Výborná 1, CAC, CACIB,BOS
24.5.2014 MV Litoměřice Ing. Leoš Jančík šampionů Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
17.5.2014 MV Wieselburg (AT) Kamen Litov (BLG) šampionů Výborná 1, CACA, CACIB, BOB
19.4.2014 KV Milovice Iuza Beradze mezitřída Výborná 1, CAC
2.3.2014 MV Drzonków (PL) Malgorzata Halas (PL) šampionů Výborná 1, CWC, CACIB, nejlepší dospělý fena, BOB
23.2.2014 MV Brno Ing. Leoš Jančík mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOB
22.2.2014 MV Brno Petra Márová mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOB Šampion ČMKU
24.1.2014 MV Legnice (PL) Jan Gajewski (PL) mezitřída Výborná 1, CWC, CACIB, nejlepší dospělá fena, BOB
18.1.2014 MV Trenčín (SK) Zamoyski (PL) mezitřída Výborná 1, CAC, RCACIB  Slovenský šampion
12.1.14 MV Norimberk (DE) Peter Schön (DE) mezitřída Výborná 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB
4.1.2014 NV Brno Ing. Leoš Jančík mezitřída Výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB
8.12.2013 MV Wels (AT) Myriam Vermeire (BEL) mezitřída Výborná 1, CACA, CACIB, BOS
7.12.2013 MV Wels (AT) Anatoli Zhuk (RUS) mezitřída Výborná 1, CACA, CACIB, BOB
1.12.2013 MV Nitra (SK) Jaroslav Matyáš (SK) mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOS
 30.11.2013  MV Nitra (SK)  Ligita Zake (LT) mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB , BOS
3.11.2013 MV Praha Helena Dvořáková mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB,  BOB, Vítěz Prahy
2.11.2013 MVPraha Milan Krinke mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB
27.10.2013 MV Bratislava (SK) Wierchowska PL mezitřída Výborná 2, RCAC, RCACIB
26.10.2013 MV Bratislava (SK) Peter Harsanyi (HU) mezitřída Výborná 1, CAC, CACIB, BOS
5.10.2013 MV České Budějovice Petr Řehánek mezitřída Výborná 1, CAC
28.9.2013 MV Wroclaw (PL) Miroslav Redlicky (PL) mezitřída Výborná 1, CWC, CACIB
30.8.2013 EuroV Ženeva (SW) Petru Muntean ((RO) mezitřída Výborná 1, CAC
5.7.2013 SV beauceronů Zbraslav MVDr.  Gabriela Ridarčíková mladých Výborná 1, CAJC, BOJ Český junior šampion
29.6.2013 MV Brno Krystyna Opara (PL) mladých Výborná 1, CAJC, BOJ
15.6.2013 NV Klatovy Helena Dvořáková mladých Výborná 1, CAJC, BOJ
25.5.2013 MV Litoměřice MVDr.  Gabriela Ridarčíková SK mladých Výborná 1, CAJC, BOJ
13.4.2013 MV Praha Tibor Havelka (SK) mladých Výborná 1, CAJC, BOJ
30.3.213 MV České Budějovice Anna Redlická (PL) mladých Výborná 1, CAJC, BOJ
28.9.2012 KV Milevsko Salvatore Gianone štěňat Velmi nadějná 1, best puppy

 

kalendar  Datum vystava  Výstava rozhodci  Rozhodčí bodyTřída umisteni  Ocenění
♥  Šampionáty
 7.5.2016 CDS of beaucerons Horní Jelení Alain Thevenon (FR) working Exc. 4
 26.9.2015 SDS of beaucerons Milevsko Helena Dvořáková winners Exc. 1, CAC, winner of special dog show, BOB
29.8.2015 IDS Mladá Boleslav Malgozata Halas (PL) champions Exc. 1, CAC, RCACIB  Czech grand champion
11.7.2015 CDS of beaucerons Příbram Ing. L. Jančík working Exc. 1,CAC, Best of female club dog show,vb BOB  Czech champion
 7.12.2014 IDS Wels (AT) Dr. Giulio Bezzecchi (I) champions Exc. 1, CACA, CACIB, BOB Austrian champion
 6.12.2014  ID Wels (AT)  Piotr Krol (PL) champions Exc. 1, CACA, CACIB, BOS  
 25.10.2014 CDS of beaucerons Zbraslav Jean Kerfiden (FR) champions Exc. 3  
24.10.2014 EuroDS Brno Chapiro (FR) champions Exc. 1, CAC, RCACIB  
23.10.2014 NDS Brno Korózs András (HU) winners Exc. 1, CAC  
18.10.2014 IDS Poznaň (PL) Otakar Vondrouš (CZ) champions Exc. 1, CWC, CACIB, BOS  Polish chamion
23.8.2014 IDS Lipsko (DE) Peter Machetanz (DE) champions Exc. 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB, BOS  
24.8.2014 IDS Lipsko (DE) Peter Müller (DE) champions Exc. 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB, BOB  
12.6.2014 IDS Oberwart (AT) Antoaneta Popantonova (BL) champions Exc. 1, CACA, CACIB, BOB  
9.6.2014 IDS Komárno (HU) Milan Krinke (CZ) champions Exc. 1, CACA, CACIB, BOB Hungarian champion
8.6.2014 IDS Komárno (HU) Sándor Szabó (HU) champions Exc. 1, CAC, CACIB, BOB  
7.6.2014 IDS Komárno (HU) István László (HU) champions Exc. 1, CAC, CACIB,BOS  
24.5.2014 IDS Litoměřice Ing. Leoš Jančík champions Exc. 1, CAC, CACIB, BOB  
17.5.2014 IDS Wieselburg (AT) Kamen Litov (BLG) champions Exc. 1, CACA, CACIB, BOB  
19.4.2014 CDS of beaucerons  Milovice Iuza Beradze intermediate Exc. 1, CAC  
2.3.2014 IDS Drzonków (PL) Malgorzata Halas (PL) champions Exc. 1, CWC, CACIB, best of adult female, BOB  
23.2.2014 IDS Brno Ing. Leoš Jančík intermediate Exc. 1, CAC, CACIB, BOB  
22.2.2014 IDS Brno Petra Márová intermediate Exc. 1, CAC, CACIB, BOB Champion of CMKU
24.1.2014 IDS Legnice (PL) Jan Gajewski (PL) intermediate Exc. 1, CWC, CACIB, best of adult female, BOB  
18.1.2014 IDS Trenčín (SK) Zamoyski (PL) intermediate Exc. 1, CAC, RCACIB  Slovak champion
12.1.14 IDS Norimberk (DE) Peter Schön (DE) intermediate Exc. 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB  
4.1.2014 NDS Brno Ing. Leoš Jančík intermediate Exc. 1, CAC, Národní vítěz, BOB  
8.12.2013 IDS Wels (AT) Myriam Vermeire (BEL) intermediate Exc. 1, CACA, CACIB, BOS  
7.12.2013 IDS Wels (AT) Anatoli Zhuk (RUS) intermediate Exc. 1, CACA, CACIB, BOB  
1.12.2013 IDS Nitra (SK) Jaroslav Matyáš (SK) intermediate Exc. 1, CAC, CACIB, BOS  
 30.11.2013 IDS Nitra (SK)  Ligita Zake (LT) intermediate Exc. 1, CAC, CACIB , BOS  
3.11.2013 IDS Praha Helena Dvořáková intermediate Exc. 1, CAC, CACIB,  BOB, Winner of Prague  
2.11.2013 IDS Praha Milan Krinke intermediate Exc. 1, CAC, CACIB  
27.10.2013 IDS Bratislava (SK) Wierchowska PL intermediate Exc. 2, RCAC, RCACIB  
26.10.2013 IDS Bratislava (SK) Peter Harsanyi (HU) intermediate Exc. 1, CAC, CACIB, BOS  
5.10.2013 IDS České Budějovice Petr Řehánek intermediate Exc. 1, CAC  
28.9.2013 IDS Wroclaw (PL) Miroslav Redlicky (PL) intermediate Exc. 1, CWC, CACIB  
30.8.2013 EuroDS Ženeva (SW) Petru Muntean ((RO) intermediate Exc. 1, CAC  
5.7.2013 CDS of beaucerons Zbraslav MVDr.  Gabriela Ridarčíková SK junior Exc. 1, CAJC, BOJ Czech junior  champion
29.6.2013 IDS Brno Krystyna Opara (PL) junior Exc. 1, CAJC, BOJ  
15.6.2013 NDS Klatovy Helena Dvořáková junior Exc. 1, CAJC, BOJ  
25.5.2013 IDS Litoměřice MVDr.  Gabriela Ridarčíková SK junior Exc. 1, CAJC, BOJ  
13.4.2013 IDS Praha Tibor Havelka (SK) junior Exc. 1, CAJC, BOJ  
30.3.213 IDS České Budějovice Anna Redlická (PL) junior Exc. 1, CAJC, BOJ  
28.9.2012 KCDS of beaucerons Milevsko Salvatore Gianone (FR) puppy Very prom. 1, best puppy