Štěňátka – Vrh C – Heroine / Irko

štěňátka z tohoto spojení jsou v nových domovech.

Cardinale Canis Mayrau – ČR

Conditor Canis Mayrau – ČR

Comis Vesly Canis Mayrau  – Slovensko – kupírovaný

Collega Canis Mayrau – Čína – kupírovaný

Callida Calypso Canis Mayrau – ČR – CHS Lucky Princes

Candida Calla Canis Mayrau – ČR

Colorata Canis Mayrau – zůstává v naší chovatelské stanici

Comica Canis Mayrau – Slovinsko

 

Vrh C –  štěňátka se  narodila 15.5.2017 – 4 pejsci, 4 fenky – odběr možný od 4. 7. 2017.

 

 

Matka vrhu – C.I.E.  C.I.B.  MultiCH GCH Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres (IPO1, ZVV1, FPr2, ZM, BH, ZPU1, ZOP,ZZO, ZVOP, CSAU)

Otec vrhu –  Irko du Murier de Sordeille (Ring2, OB2, resque dog) – Irka jsme po dlouhém zvažování vybrali pro jeho vyrovnanou, přátelskou povahu s velkou chutí pracovat a vyhovět. Je nekonfliktní k jiným psům i lidem.  Vedle zkoušky zaměřené na sebevědomí, ovladatelnost, drive, kousání a samostatnost – RING2 má také složenou zkoušku, která vyžaduje skvělou ovladatelnost, chuť pracovat a vyhovět – OB2. Dále Irko trénuje jako záchranářský pes, kdy se od psa vyžaduje velká samostatnost, vytrvalost a  vyrovnanost.  Vzhledem k věku Irka – 4 roky, jsou to úcty hodné pracovní výsledky. Irko se neztratil ani na poli krásy. V roce 2016 byl vybrán z mnoha desítek beauceronů a získal na Nationale Elevage 4. místo ze všech psů – beauceronů.

Rodokmen budoucích štěňátek:   ZDE    V rodokmenu obou rodičů jsou jen samí chovem a povahově prověření psi a feny v nejvyšších chovnostech ELITE A, ELITE B  nebo Recommandé. Je zde několik šampionů Francie a také předků, kteří jsou velmi váženými plemeníky.

Z tohoto spojení očekáváme štěňátka velmi kvalitního exteriéru a s povahami dobře ovladatelnými a nekonfliktními vhodné i pro méně zkušené majitele psů. Majitelé, kteří by měli chuť věnovat se také nějakému psímu sportu, jistě také najdou v našich štěňátkách vhodné parťáky. Štěňátka předpokládáme budou také vhodná do rodin i s menšími dětmi. Po dobu letošních letních  prázdnin Vám rádi štěňátko od nás pohlídáme.

Heroine více info ZDE

IRKO více info ZDE

Fotky štěňátek 2. týden  fenky – ZDE    pejsci  ZDE

Fotky štěňátek 4. týden  ZDE