VÝSTAVY COLORATA

DatumVýstavaRozhodčíTřídaOceněníŠampionáty/tituly
28.9.2020SV TřeboňMilan KrinkečestnáV1, BOS
29.8.2020NV Lodž (PL)G. WeronšampionůV1, CWC, Best Bicht, BOB
23.8.2020MV Bratislava (SK)Tibor HavelkašampionůV1, CAC, RCACIB
22.8.2020NV Wroclaw (PL)E. StolarskašampionůV1, CWC
22.2.2020FCI BelgieC.I.B – Mezinárodní šampon krásy
24.1.2020FCI BelgieC.I.E. – Mezinárodní výstavní šampion
7.12.2019MV Wels (AT)Maria-Luise DoppelreiterpracovníV1, CACA, CACIB, BOS
1.12.2019MV PrahaCatalan Luis Manuel CaladošampionůV1, CAC, CACIB, BOSČeský Grand Šampion
30.11.2019MV PrahaDragan BabičšampionůV1, CAC, CACIB, BOSŠampion ČMKU
28.10.2019SV BochoviceNaděžda StřalkovávítězůV2,RCAC
28.9.2019MV Wroclaw (PL)Barbara CzaslawskapracovníV1, CWC, CACIB. Best bitch, BOBPolský šampion
27.7.201KV Vysoké ChvojnoMilan KrinkevítězůV1, CAC
13.7.2019NV Mladá BoleslavTibor HavelkavítězůV1, CAC
18.5.2019MV LItoměřiceAndraš PolgaršampionůV1, CAC. RCACIB
4.5.2019Klubová V BrnoJean de GidsmezitřídaV1, CAC. Klubový vítězKlubový vítěz
13.4.2019MV Chemnitz (DE)R. SchillmezitřídaV1, VDH, CACIB, CAC, BOS
8.3.2019CRUFTS Bimingham Velká BritánieJ. LuscottotevřenáV2, Reserve Best bitch of Beaucerons
02.02.2019MV BrnoTimmismezitřídaV1, CAC, RCACIBČeský šampion
27.1.2019MV Nitra (SK)Olga DolejšímezitřídaV1, CAC. RCACIB
26.1.2019MV Nitra (SK)Igor VyguzovmezitřídaV1, CAC, CACIB, BOS
25.1.2019MV Nitra (SK)Vojislav Al DaghistanimezitřídaV1, CAC, CACIB, BOB
19.1.2019MV Lubin (PL)P. ŘehánekpracovníV1, CWC, CACIB,Best bitch, BOB
12.1.2019NV BrnoV. PiskaypracovníV1, CAC, NV, BOB
9.12.2018MV Wels (AT)CH. JanespracovníV1,CACA, RCACIB
8.12.2018MV Wels (AT)A. ZhukpracovníV1, CACA
2.12.2018MV Budapešť (HU)E. LaszlomezitřídaV1, CAC, RCACIB
1.12.2018NV Swiebodzice (PL)L.SalamonpracovníV1, CWC, Best bitch, BOB
11.11.2018MV Karlsruhe (DE)Redder-OnghenamezitřídaV1,VDH, CACIB,CAC,BOBAlpensieger
10.11.2018MV Karlsruhe (DE)B. JurczykmezitřídaV1, VDH, RCAC
26.10.2018MV Bratislava (SK)M. DraganescupracovníV1, CAC,RCACIB
12.10.2018EDS Warszawa (PL)Dupas Jean-Jaques (FR)mladý V1, EJWEuropean Junior Winner
11.10.2018MV Warszawa (PL)Ch. Karcher (FR)mladýchV1, JW, BOJ,BOSPolský junior šampion
6.10.2018MV České BudějoviceA. KochanpracovníV1,CAC, CACIB,BOS
30.9.2018MV Tulln (AT)O.Sinko Kupriyanova mezitřídaV1, CACA, CACIB, BOB
19.8.2018MV Bratislava (SK)HargitaimezitřídaV1, CAC, CACIB, BOS
10.8.2018WDS Amsterdam (NL)Dupas Jean-JaquesmladýchV1, JWWJunior World Winner
4.8.2018KV MilínN. StřalkovámladýV1, CAJC, BOJ, BOSČeský junior šampion
15.7.2018MV Oberwart (AT)H. Maissen-JarischmladýV1, Jugendbester
14.7.2018NV Szombathely (HU)Anna BrankamladýV1, HPJ, BOBMaďarský junior šampion
14.7.2018MV Szombathely (HU)P. HarsányimladýV1, HPJ
24.6.2018MV Budapešť (HU)P. MachetanzmladýV1, HPJ, BOJ, BOB
23.6.2018MV BrnoV. PiskaymladýV1, CAJC, BOJ
17.6.2018MV Erfurt (DE)Mark WibeiermladýV1, JVDH
10.6.2018MV Nitra (SK) Derby winnerBirkmladýV1, CAJC, JBOBDerby winner 2018
9.6.20218MV Nitra (SK) Grand Prix SlovakiaG.RidarčíkovámladýV1, CJC, JBOB, BOSGrand Prix Junior winner 2018
8.6.2018MV Nitra (SK) – Prezident CupCoxmladýV1, CAJCSlovenský junior šampion
26.5.2018NE Sanit Pierre de BueufAnjoranmladýExcelent – 3.místo tř. mladých
12.5.2018KV Horní JeleníKatrin CouteaumladýV2
5.5.2018MV PrahaTeixiera Luis PintomladýV1, CAJC
8.4.2018MV Chemnitz (DE)L. JančíkmladýV2, Res.JVDH
24.3.2018NV Swiebodzice (PL)A. ZamoyskimladýV1, JW, BOJ, BOB
3.3.2018MV Zielona Gora (PL)A. Pulikowska – KlimondamladýV1, JW, BOJ, BOS
9.12.2017MV Nitra (SK)P. HarsányidorostVN1