Chovatelská stanice beauceronů
Czech / Česky English / Anglicky
kalendar  Datumvystava  Výstavarozhodci  RozhodčíbodyTřídaumisteni  Ocenění
♥  Šampionáty
10.12.2017MV Nitra šampionůV1,CAC,CACIB, BOBSlovenský šampion SKJ
9.12.2017MV NitraPeter Harsanyi (HU)šampionůV1,CAC,CACIB, BOB 
17.9.2017MV NitraJean Lawless (IE)šampionůV1,CAC,CACIB, BOS 
19.2.2017NV BratislavaVladimír PiskayšampionůV1,CAC, Vítěz Slovenska, BOB 
18.2.2017Šampion šampionů BratislavaLeoš Jančík (CZ)šampionůV1,CAC, Victory winnerSlovenský Grandšampion
15.1.2017MV Nitra (SK)Gabriela RidarčíkovášampionůV1,CAC,CACIB,BOB 
14.1.2017MV Nitra (SK)Hans Bierwolf (AT)šampionůV1, CAC, RCACIB  
4.12.2016MV Nitra (SK)Barbara Muller (CH)šampionůV2,RCAC, RCACIB 
3.12.2016MV Nitra (SK)Zaza Omarov šampionůV2,RCAC, RCACIB 
3.9.2016SpecV MilevskoHelena DvořákovápracovníV1,CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB 
21.8.2016MV Lipsko…. (HR)pracovníV1, Anw.Dt.Ch.VDH, CAC, CACIB, BOS,German winnerNěmecký šampion
20.8.2016MV LipskoPepper (DE)pracovníV1, Anw.Dt.Ch.VDH, RCAC, RCACIB 
9.7.2016KlubV BýšťMilan KrinkepracovníV1, CAC 
 7.5.2016KlubV beauceronů H.JeleníAlain ThevenonpracovníVýborná 4  
 26.9.2015KlubV beauceronů MilevskoHelena DvořákovávítězůVýborná 1, CAC, VSV, BOB 
29.8.2015MV Mladá BoleslavMalgozata Halas šampionůVýborná 1, CAC, RCACIB 
11.7.2015KlubV beauceronů PříbramIng. L. Jančíkpracovní Výborná 1,CAC,Nejlepší fena KV,BOB Český šampion
23.5.2015MV LitoměřiceMiroslav Redlicky (PL)šampionůVýborná 1, CAC, RCACIB 
 7.12.2014MV Wels (AT)Dr. Giulio Bezzecchi (I) šampionůVýborná 1, CACA, CACIB, BOBRakouský šampion
 6.12.2014 MV Wels (AT) Piotr Krol (PL)šampionůVýborná 1, CACA, CACIB, BOS 
 25.10.2014SpecV beauceronů ZbraslavJean Kerfiden (FR)šampionůVýborná 3 
24.10.2014EuroV BrnoChapiro (FR)šampionůVýborná 1, CAC, RCACIB 
23.10.2014NV BrnoKorózs András (HU)vítězůVýborná 1, CAC 
18.10.2014MV PoznaňOtakar Vondrouš (CZ)šampionůVýborná 1, CWC, CACIB, BOS Polský šampion
23.8.2014MV Lipsko (DE)Peter Machetanz (DE)šampionůVýborná 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB, BOS 
24.8.2014MV Lipsko (DE)Peter Müller (DE)šampionůVýborná 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB, BOB 
12.6.2014MV OberwartAntoaneta Popantonova (BL)šampionůVýborná 1, CACA, CACIB, BOB 
9.6.2014MV Komárno (HU)Milan Krinke (CZ)šampionůVýborná 1, CACA, CACIB, BOB Maďarský šampion
8.6.2014MV Komárno (HU)Sándor Szabó (HU)pracovníVýborná 1, CAC, CACIB, BOB 
7.6.2014MV Komárno (HU)István László (HU)pracovníVýborná 1, CAC, CACIB,BOS 
24.5.2014MV LitoměřiceIng. Leoš JančíkšampionůVýborná 1, CAC, CACIB, BOB 
17.5.2014MV Wieselburg (AT)Kamen Litov (BLG)šampionůVýborná 1, CACA, CACIB, BOB 
19.4.2014KV MiloviceIuza BeradzemezitřídaVýborná 1, CAC 
2.3.2014MV Drzonków (PL)Malgorzata Halas (PL)šampionůVýborná 1, CWC, CACIB, nejlepší dospělý fena, BOB 
23.2.2014MV BrnoIng. Leoš JančíkmezitřídaVýborná 1, CAC, CACIB, BOB 
22.2.2014MV BrnoPetra MárovámezitřídaVýborná 1, CAC, CACIB, BOBŠampion ČMKU
24.1.2014MV Legnice (PL)Jan Gajewski (PL)mezitřídaVýborná 1, CWC, CACIB, nejlepší dospělá fena, BOB 
18.1.2014MV Trenčín (SK)Zamoyski (PL)mezitřídaVýborná 1, CAC, RCACIB Slovenský šampion
12.1.14MV Norimberk (DE)Peter Schön (DE)mezitřídaVýborná 1, CAC, Anw.Dt.Ch. VDH, CACIB 
4.1.2014NV BrnoIng. Leoš JančíkmezitřídaVýborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB 
8.12.2013MV Wels (AT)Myriam Vermeire (BEL)mezitřídaVýborná 1, CACA, CACIB, BOS 
7.12.2013MV Wels (AT)Anatoli Zhuk (RUS)mezitřídaVýborná 1, CACA, CACIB, BOB 
1.12.2013MV Nitra (SK)Jaroslav Matyáš (SK)mezitřídaVýborná 1, CAC, CACIB, BOS 
 30.11.2013 MV Nitra (SK) Ligita Zake (LT)mezitřídaVýborná 1, CAC, CACIB , BOS 
3.11.2013MV PrahaHelena DvořákovámezitřídaVýborná 1, CAC, CACIB,  BOB, Vítěz Prahy 
2.11.2013MVPrahaMilan KrinkemezitřídaVýborná 1, CAC, CACIB 
27.10.2013MV Bratislava (SK)Wierchowska PLmezitřídaVýborná 2, RCAC, RCACIB 
26.10.2013MV Bratislava (SK)Peter Harsanyi (HU)mezitřídaVýborná 1, CAC, CACIB, BOS 
5.10.2013MV České BudějovicePetr ŘehánekmezitřídaVýborná 1, CAC 
28.9.2013MV Wroclaw (PL)Miroslav Redlicky (PL)mezitřídaVýborná 1, CWC, CACIB 
30.8.2013EuroV Ženeva (SW)Petru Muntean ((RO)mezitřídaVýborná 1, CAC 
5.7.2013SV beauceronů ZbraslavMVDr.  Gabriela RidarčíkovámladýchVýborná 1, CAJC, BOJČeský junior šampion
29.6.2013MV BrnoKrystyna Opara (PL)mladýchVýborná 1, CAJC, BOJ 
15.6.2013NV KlatovyHelena DvořákovámladýchVýborná 1, CAJC, BOJ 
25.5.2013MV LitoměřiceMVDr.  Gabriela Ridarčíková SKmladýchVýborná 1, CAJC, BOJ 
13.4.2013MV PrahaTibor Havelka (SK)mladýchVýborná 1, CAJC, BOJ 
30.3.213MV České BudějoviceAnna Redlická (PL)mladýchVýborná 1, CAJC, BOJ 
28.9.2012KV MilevskoSalvatore GianoneštěňatVelmi nadějná 1, best puppy