Novinky za první pololetí 2022

IN OMNI VITA CANIS MAYRAU – má skvělé výsledky RTG – DKK A, DLK 0/0, OCD a SPONDY negativní, LTV 0. DM negativní, DF – zdravý homozygot. Sonografické vyšetření – srdce je strukturálně a funkčně normální. Zúčastnila se Nationale d´Elevage ve Francii – Gravellines – získala 4. místo ve třídě mladých. Splnila podmínky pro Českého junior šampiona a jako náš 1. beaucerona má Rakouského junior šampiona.

COLORATA CANIS MAYRAU – složila zkoušku IGP2, ZVV1, SPr3 a splnila podmínky pro přestup do LA2 – agility. Nechali jsme ji testovat na vlohu pro hluchotu s výsledkem DF – zdravý homozygot. Má vyhodnoceno DNA. Zúčastnila se Nationale d´Elevage ve Francii – Gravellines – získala 3. místo ve třídě šampionů a splnila podmínky francouzské chovnosti Recommandé. Získala jako náš 1. beauceron titul Rakouský Grandšampion, získala Slovenský Grand šampion.

FAUTRIX CANIS MAYRAU složila zkoušku z pasení ovcí IHT1, ZZO, ZZO1 a CSAU – socializační a poslušnostní zkouška ve Francii. Nechali jsme ji testovat na vlohu pro hluchotu s výsledkem DF – zdravý homozygot. Má vyhodnoceno DNA. Získala mnoho krásných výstavních úspěchů a splnila podmínky pro CIB – Mezinárodní šampion krásy, CIE – Mezinárodní výstavní šampion, Klubový šampion krásy, Český grandšampion. Fautrix se stane v září 2022 maminkou našeho vrhu L Canis Mayrau.

HABILETÉ Z AJYSYT – získala francouzskou chovnost recommandé a stala se maminkou našeho vrhu K.

HEROINE DES GARDIENS AUX COEURS TENDRES – získala titul Slovenský veteran šampion a Rakouský veteran šampion.

CHOISI Z HUSOVY TVRZE – splnil podmínky pro chovnost ELITE A