[:cs]Collega Canis Mayrau – poslední volný pejsek[:en]Collega Canis Mayrau – last beautiful male available[:]

[:cs]

Collega Canis Mayrau – poslední krásný standardní pejsek – narozený 15.5.2017 – může již odcházet do nového domova, je čipovaný, plně očkovaný, pravidelně odčervovaný a výborně socializovaný. Je zvyklý jezdit autem, chodit na vodítku, umí se chovat ve městě i v přírodě, vyrůstal ve smečce více psů různého věku, takže zná pravidla smečky, je nekonfliktní a připravený svému pánovi vždy vyhovět. Je učenlivý, šikovný, má dobrý kořistnický pud, takže bude také vhodný pro výcvik i různé sporty.

Pro svojí výbornou povahu je vhodný i do aktivní rodiny s dětmi nebo pro méně zkušené nové majitele psa. 

Collega je velký, mohutný pejsek s překrásnou hlavou a pěkným tělem. Je velmi přátelský, kontaktní k lidem, temperamentní, ale ne splašený. Tento pejsek je velmi nadějný pro výstavy, chov i sport.

C.I.E. C.I.B. MultiCH GCH HEROINE DES GARDIENS AUX COEURS TENDRES (IPO1) / záchranářský pes  IRKO DU MURIER DE SORDEILLE (Ring2, OB2)

Rodokmen štěněte: http://www.aboutbeaucerons.com/cgi-bin/trial.pl?sire=33388&dam=33025&sirepattern=Irko+du+Murier+de+Sordeille&dampattern=Heroine+des+Gardiens+aux+Coeurs+Tendres&gens=4&db=beauceron.dbw&submit=Create+Now

Matka:  Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres – INFO

Otec:  Irko du Murier de Sordeille – INFO 

Fotky  Collega Canis Mayrau 

[:en]

Collega Canis Mayrau – last male available. 

Puppy male Collega is a big and powerful dog with a beautiful head. He is very friendly and kind, cute, lively, but obedient. He is ideal for owners with high demands on the exterior and good nature. Suitable for breeding, exhibitions and training.

C.I.E. C.I.B. MultiCH GCH HEROINE DES GARDIENS AUX COEURS TENDRES (IPO1) / rescue dog IRKO DU MURIER DE SORDEILLE (Ring2, OB2)

Pedigree of puppy male: http://www.aboutbeaucerons.com/cgi-bin/trial.pl?sire=33388&dam=33025&sirepattern=Irko+du+Murier+de+Sordeille&dampattern=Heroine+des+Gardiens+aux+Coeurs+Tendres&gens=4&db=beauceron.dbw&submit=Create+Now

 Mother:  Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres – INFO

Otec:  Irko du Murier de Sordeille – INFO 

Photos of Collega Canis Mayrau 

[:]