Máme nakryto – přijímáme rezervace

[:cs]

Legnago (IT)

Matka – JCH MultiCH Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres – šampion Slovenska, Maďarska, Polska, šampion ČMKU, Český junior šampion, Evropská vítězka mezitřídy Ženeva 2013 a vítězka třídy šampionů a res.CACIB na Evropské výstavě Brno 2014 , 4. místo na Světové výstavě v Budapešti 2013, German winner 2014, Leipzich winner 2014, Klubový šampion krásy 2014, Vítěz Prahy, 14xBOB, 7xBOS, 1xNV, 25xCACIB, 2xresCACIB, 6xCAC ČMKU, 4xCACA, 4xVDH 4xCWC, 19xCAC, 6xBOJ, 6xCAJC, Primus puppy

splněny podmínky pro C.I.E., polského a rakouského šampiona

DKK A 0/0, DLK 0/0, OCD negativ

exterier – excellent        povaha – TAN test 9/9/10       chovnost – Recommandé

zkoušky – ZVOP, ZZO, ZM, BH, ZOP, FPR1

Heroine miluje míček, je rychlá a učenlivá ve výcviku, projevila obrovský talent při pasení ovcí. Její předností je nekonfliktní přátelská a veselá povaha a perfektní původ, kdy v jejím rodokmenu figurují beauceroni, kteří byli úspěšně prověřeni v chovu a 4 generace zpět mají téměř všichni předci nejvyšší chovnost ELITE A, ostatní ELITE B nebo Recommandé. S Heroine nadále plánujeme pracovat a složit ještě nějaké zkoušky z pracovní kynologie. Naším cílem je IPO 3. A dále se věnovat stopařině, kde si myslím, může dosáhnout vrcholných výsledků.

Otec – Shedar Teo (delle ombre di Fuoco) – C. I. E., Světový junior vítěz v Paříži 2011, Evropský šampion 2013 v  Ženevě, Světová výstava Salzburk 2012 – 2.místo v mezitřídě, NE ve Francii 2011- 4. místo třída mladých, NE ve Francii 2013 – 3. místo ve třídě šampionů,   šampion Itálie a mnoho dalších titulů..

DKK A 0/0, DLK 0/0

exteriér – excellent +       povaha – TAN test 8/8/9    chovnost – Recommandé

zkoušky – CANT, CSAU, CAE1

 Shedar Teo je exteriérově excelentní pes s nádhernou hlavou, prostorným hrudníkem a krásným tělem.  Povahově je to vyrovnaný pes s velmi příjemným a nekonfliktním chováním. Je plnochrupý a má oba paspárky plné.  Je příjemně temperamentní a dobře ovladatelný. K naší fence se choval jako velký gentleman a krásně se mazlil 🙂

V rodokmenu Schedar Tea se objevují exteriérově luxusní předci, kteří se umístili na prvních místech prestižní Nationale elevage. Otec Shedara je velmi pěkný a povahově vyrovnaný pes Tybalt des Habits de Feu, který byl hojně využit v chovu přes to, že  sám nebyl  vystavován a majitelé s ním nepracovali. Na jeho potomcích se dále  úspěšně chová, což svědčí o jeho chovatelských kvalitách přes to, že sám má jen základní chovnost. Matka Shedara je fenka Dapfnee des Habits de Feu, která je pravá rodinná parťačka,  stín své majitelky. Miluje ovečky, projevila výborné vlohy k pasení.

[:]