MÁME ŠTĚŇÁTKA – PŘIJÍMÁME REZERVACE

[:cs]

Vinařice u Kladna

21.2.2015 se nám přirozenou cestou narodila štěňátka barvy černé s pálením – 5 kluků a 5 holčiček. Některá psí miminka už znají své nové majitele, někteří kluci i holčičky ještě své nové páníčky vyhlížejí. Do nových domovů budou moci odjet od 12. 4. 2015. Všechna štěňátka nesou standardní znaky plemene, mají dvojité paspárky, krásné pálení a nemají žádné viditelné vady proti standardu plemene. 

Matka: MultiCH Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres více info ZDE https://www.canismayrau.cz/cs/heroine 

Otec: CH Shedar Teo více info ZDE http://www.beaucerondelleombredifuoco.it/beauceron_-_shedar.html

Z tohoto spojení předpokládáme štěňátka zdravá, líbivých exteriérů a příjemných přátelských povah. Oba rodiče složili pracovní zkoušky, otec z pasení ovcí, matka ze sportovní kynologie. Oba rodiče mají velké množství výstavních úspěchů světové a evropské úrovně – otec je světový a evropský vítěz, matka šampionka    5 zemí a mnoho dalších kvalitních ocenění.

Otec tímto spojením přináší do Čech novou krev, matka je import z Francie. Oba rodiče jsou 100 % francouzské krve.

Uvítáme nové  páníčky, kteří budou mít zájem o impozantního psa třeba jen jako kamaráda do aktivní rodiny, ale štěňátka budou předpokládáme vhodná také na výstavy a pro výcvik, takže i v těchto oblastech by měla štěnda uspokojit své nové majitele.

kontaktovat nás můžete na e-mailu: katavok@seznam.cz, telefonicky : (+420) 603 55 22 42   

na facebooku máme ty nejaktuálnější informace: https://www.facebook.com/marie.votrakova

[:]