[:cs]Máme štěňátka – vrh C[:]

[:cs]

MÁME ŠTĚŃÁTKA – PŘIJÍMÁME REZERVACE

Matka:  Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres – má velmi mnoho významných výstavních úspěchů a složeno několik 3 oddílových zkoušek ze sportovní kynologie a vlohy pro pasení ovcí –  více informací ZDE

Otec:  Irko du Murier de Sordeille – exterierově velmi povedený pes s mimořádnou povahou – přátelský s velkou chutí pracovat a to také s ringovém sportu. Má složeno mnoho vysokých zkoušek z ringu a obedience, věnuje se také záchranářskému tréninku. Je nekonfliktní k lidem i jiným psů. Více informací ZDE

Štěňátka se narodila 15.5.2017 – 4 pejsci a 4 fenky, odběr je možný od 4.7.2017 – po dobu letošní letní dovolené štěňatka z tohoto vrhu novým majitelů rádi pohlídáme.

Výběr otce tohoto vrhu byl opět velmi náročký, protože máme vysoké nároky na kvalitu exterieru, povahy i zdraví. Vzhledem k tomu, že matka Heroine se pyšní líbivým exterierem, má zdravé kyčle, lokty, ramena i páteř a má přátelskou povahu nekonfliktní vůči lidem i psům a navíc prokazuje své kavlity také ve sportovní kynologii a pasení, hledali jsme k ní partnera obdobných kvalit.

Irko je nebojácný sebevědomý pes s velkou chutí pracovat  a vyhovět, je výborně ovladatelný, nekonfliktní k lidem i psům, ale je velmi dobrý hlídač svého domova a své lidské smečky. Exterierově je velmi povedený s líbivým výrazným pálením, černýma očima a krásnou hlavou i tělem. Má velmi pěkný pohyb.  Přes to, že majitelka s ním nechodí běžně na výstavy, přece jen se účastní prestižní Nationale elevage, kde v roce 2016 byl 4. nejlepší pes výstavy a v letošním roce byl 3. na závodech pořádaných při této významné  výstavě –  kategorrie Ring 2. Přesto, že je Irko ještě velmi mladý – 4 roky, má složeno velké množství těžkých zkoušek prověřujících psy v ovladatelnosti, chuti kousat, schopnosti soustředit se a přes to zůstat bez agrese vůči lidem. Irko přes své mládí mi oslovil svými mimořádnými výkony, krásou a charakterem.

Štěňátka z tohoto spojení budou, předpokládáme, vhodné pro výstavy, výcvik a také do aktivních rodin, třeba i s malými dětmi. Předpokládáme s ohledem na povahy rodičů, že štěňátka budou vhodná i pro méně zkušené, avšak aktivní majitele psů.

další informace ZDE

Fotky štěňátek 2. týden  fenky – ZDE    pejsci  ZDE

Fotky štěňátek 4. týden  ZDE

 

 

[:]