[:cs]Očekáváme narození štěňátek[:en]We will have puppies [:]

[:cs]

V květnu  očekáváme narození štěňátek ze spojení naší importované fenky Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres a velmi zajímavého, ve Francii žijícího psa,   Irko du Murier de Sordeille. Štěňátka budou v barvě černá s pálením a budou k odběru začátkem července. Z tohto spojení očekáváme štěňátka zdravá, velmi líbivého exterieru s příjemnými nekonfloktními povahami. Oba rodiče mají složeno velké množství zkoušek ze sportovní kynologie, z ringového sportu, záchranářské zkoušky, vlohy pro pasení ovcí….  Jsou výborně ovladatelní s chutí do jakékoli aktivity, výborní hlídači svých domovů.  Oba rodiče nemají reakci na střelbu, povahy mají prověřeny složením povahových testů s vynikajícími výsledky.  Štěňátka budou vhodná také do aktivních rodin s dětmi. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 C.I.E. MultiCH GCH Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres (IPO1)   /   Irko du Murier de Sordeille (Ring2, OB2, resque dog)

 

Matka Heroine více info ZDE

 

 

Otec Irko více info ZDE

[:en]

Puppies will be born in May.

 C.I.E. MultiCH GCH Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres (IPO1)   /   Irko du Murier de Sordeille (Ring2, OB2, resque dog)

Mother Heroine  info ZDE

Father Irko  info ZDE

[:]