[:cs]Očekáváme štěňátka vrh D[:en]We expect puppies from litter D our kennel Canis Mayrau[:]

[:cs]

Každým dnem by se měla narodit štěňátka z vrhu D. Předpokládaný termín odběru štěňátek bude kolem 15. dubna 2018. Moc se na jejich narození těšíme.

Už nyní je možné si štěňátko předběžně rezervovat na e-mail: katavok@seznam.cz nebo tel. 603 55 22 42. Případné Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Od nových majitelů očekáváme lásku a péči o naše odchovance, hlavně aby byli vašimi psími kamarády.  Nevyžadujeme striktně, aby se se štěňátky sportovalo, závodilo nebo  vystavovalo. Ale pokud se jednou pro toto rozhodnete, štěňátka budou mít všechny předpoklady kvalitního exterieru i povahy, aby jste s nimi byli v těchto činnostech spokojení a úspěšní. 

 

Více informací o štěňátkách naleznete ZDE

 

 

 

 

[:en]

In mid-February 2018 we expect the birth of puppies from litter D. The departure of puppies to new homes will be possible in mid-April 2018.  We look forward to their birth.

It is now possible to book your puppy by e-mail: katavok@seznam.cz or  message by facebook (Canis Mayrau).  We will be happy to answer your questions.

From new owners we expect love and care for our offspring, especially to be your dogfriends. We do not strictly require puppies to be sporting, racing or exhibiting. But if you choose one for this one, the puppies will have all the qualities of the exteriors and charakter  to be happy and successful in these activities.

More info about puppies HERE

 

[:]