Vrh N Canis Mayrau

Poslední černopálený pejsek ještě neví, kde bude jeho nový domov. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávazné informace o tomto krásném a velmi nadějném pejskovi.

Štěňátka se narodila 14. 11. 2023, 2 kluci, černopálený a harlekýn a 5 holčiček, 2 černopálené a 3 harlekýnky.

Všechna štěňátka jsou pěkná, mazlivá, hravá. Věříme, že z těchto mimin vyrostou krásní standardní beauceroni, kteří budou dělat radost všem svým lidičkám i jejich blízkým, budou výborní strážci jejich majetku a parťáky pro jejich společné hrátky. Všechna mimina jsou standardní, jsou proto velmi nadějná pro výstavy i chov a pro jejich příjemné aktivní povahy také pro nějaký sport a výcvik, který je bude oba s páníčkem bavit.

Do nových domovů můžou odcházet od 3.1.2023, budou očkovaná, čipovaná, odčervená, dobře socializovaná, dostanou od nás PET pas a výbavičku, aby se jim po nás v začátku tolik nestýskalo.

Matka : FAUTRIX CANIS MAYRAU (otec: MultiCH CIB CIE Choisi z Husovy tvrze IPO3, Elite A x matka: MultiCH CIB CIE Heroine DGACT IPO3, IHT2, ZVV2, STPr3) práce: NHAT, HWT, IHT1, ZZO, ZZO1, BH-VT, recommandé, TAN test 9/9/10
zdraví: HD A, ED 0, OCD negativní, SP 0 neg, DF normal, srdce bez nálezu, DM N/N, DNA výstavy: CIB, CIE, Slovenský, Český, Polský, Rakouský, Maďarský šampion, Český grand šampion, Šampion ČMKU, Klubový šampion krásy, Národní vítěz, 8xBOB, 5xBOS, 12xCACIB …………..

Otec: ROCK ARGENTE DU FOND DES CAMPS (FR)
(otec: F’karma du Manoir des Gandines ring 3, HD A, Elite A / matka: Oups Argentee du Fond des Camps, HD A, ED0, recommandé )
práce: CSAU, Brevet OB, OB1
zdraví: HD A, PL-L/L, DNA
výstavy: RCACS

e-mail: katavok@seznam.cz nebo tel: 603 55 22 42

Více info ZDE