[:cs]Nationale d´Elevage – 3. místo[:en]Nationale d´Elevage 3th place[:]

[:cs]

Nationale d´Elevage Saint Pierre de Boeuf 2018 – rozhodčí: Jeannine Anjoran (F)

Colorata Canis Mayrau – 3. místo ve třídě mladých z 31 přihlášených fen

Irko du Murier de Sordeille – otec Coloraty získal 1. místo v Ring 3 a byl 2. v pracovní třídě ze 13 beauceronů.  Moc blahopřejeme k TOP úspěchu pracovnímu i skvělému exterierovému umístění.

Celkem bylo na tuto nejprestižnější klubovou výstavu beauceronů v zemi jejich původu přihlášeno 431 beauceronů, takže bylo na co koukat. S Coloratou bylo ve třídě 31 fen, běhalo se několik velkých koleček ve 2 skupinách. Z každé skupiny rozhodčí vybrala několik pěkných beauceronek a s ostatními se rozloučila. A zase se běhalo. Postupně odcházely z kruhu fenka za fenkou a když jsme v kruhu zůstaly už jen 4 fenky, věděla jsem, že jsme na dekorovaném místě.  Když rozhodčí obsadila 4. místo, bylo už jasné, že jsme do 3. místa. Plno emocí, únava z probdělé noci za volantem auta a 2 dní na výstavišti, přehřátí z dlouhého běhání na slunci… ale neuvěřitelná radost a velká vděčnost Coloratce, která vše absolvovala společně se mnou a stále byla veselá, spolehlivě se předvedla a vše zvládla v klidu a pohodě.

 

[:en]

Nationale d´Elevage Saint Pierre de Boeuf 2018 – judge: Jeannine Anjoran (F)

Colorata Canis Mayrau – 3th place from 31 fermales in younf class

Irko du Murier de Sordeille – fatjer of  Colorata – 1st place Ring 3 and  2nd place in working class from 13 males. Big congratulation to Irko and his owner Cecile.

[:]