Štěně pejska k odběru

Milý kontaktní pejsek čeká na své nové páníčky. Je plně očkovaný, čipovaný, odčervený a do nového domova dostane svého oblíbeného plyšáka, aby se mu nestýskalo a obojek s vodítkem, na kterém už umí krásně chodit. Pejsek je mazlivý, učenlivý a doma v bytě klidný pohodář. Venku je veselý, nebojácný, průzkumník, vše ho zajímá. Má výbornou povahu, proto je vhodný také do aktivní rodiny s dětmi.

Má krásné kompaktní tělo, pěknou hlavu s tmavýma očima a rošťáským kukučem. Pro sport či pasení je také velmi nadějný, má dobrý kořistnický pud a baví ho přetahování se o hračku. Zájemci o výstavy a chov jistě také ocení jeho pěkný exterier a po otci pro Čechy novou zajímavou krev.

Matka: Habileté z Ajysyt – přátelská fenka, miluje lidi. Trénuje sportovní kynologii, je velmi šikovná a pracovitá. Je samostatná, ke své spokojenosti nepotřebuji jiné psy, ale je velmi vázaná na člověka. Pro svého majitele udělá, co si jen bude přát.

Otec: Mambo des Bergers Noirs du Jedi – velmi přátelský nekonfliktní pes k lidem i jiným psům. V běžném životě klidný a oddaný, při práci u stáda ovcí nebo krav je aktivní, samostatný, skvěle ovladatelný a ochotný.

Oba rodiče jsou krásnými představiteli plemene beauceron, mají provedené zdravotní testy kyčlí a loktů s “čistým” výsledkem, matka má navíc RTG ramen a páteře a kardio test srdce, opět vše čisté. Oba mají povahy prověřeny ve sportu nebo při práci na farmě. Oba jsou velmi pracovití, ochotní a dobře ovladatelní, k lidem velmi přátelští. Doma bezproblémoví, nic neničí, zbytečně neštěkají a jsou pohodovými domácími psy. Pejsek z tohoto spojení jsou vhodný do aktivní rodiny také i s dětmi. Je velmi nadějný pro zájemce o výstavy, sport i výcvik nebo chov.

Více informací o rodičích ZDE

Můžete nás kontaktovat na e-mail: katavok@seznam.cz nebo na mob.: 603552242

Další informace najdete na našem facebooku : ZDE